Загрузка

Бургерна котлета з фаршем зробленим з Набір для Burger&Kebab Ягнятина ТР

Дата публикации:

7-9 листопада у Львові у Південний Експоцентр відбувся HoReCa Show Lviv – найбільший в Україні, наймасштабніший виставковий фестиваль, що змінює уяву про готельно-ресторанний бізнес.

Компанія LAMBICO приймала участь у цьому фестівалі. Разом з нашими друзями з представництва в Україні компанії RATIONAL мі зняли відео де можна побачити як швидко готується фарш з Набір для Burger&Kebab Ягнятина ТР, з якого були зроблені бургерні котлети. Далі наші друзі на свойому стенді приготували смачні бургери з Ягнятини ТР використовуючи своє чудове обладнання. Цим відео ми маємо за мету демонструвати як зручно працювати з нашими виробами з ягнятини, що можуть покращити Вашу роботу у ресторані. Це економить Вам час на обробку, допомагає зручно зберігати ягнятину у вакуумних пакетах. Швидко готувати, мати впевненість у якості Ваших шедеврів.

Звичайно зверніть увагу на ті чудові бургери, що приготували хлопці з RATIONAL. Впевнені, що Ви можете приготувати ще краще. Ягнятина ТР завжди у наявності та найкращої якості.

Отзывы

Ваш отзыв будет первым
Ваша оценка